Новий 5G-модем від Qualcomm буде встановлений тільки в Pro-моделі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Новітній стільниковий модем від Qualcomm може бути обмежений моделями iPhone 16 Pro цього року, вважає технологічний аналітик Джефф Пу.

Реклама

У своїй аналітичній записці інвестиційній компанії Haitong International Securities Пу підтвердив думку про те, що моделі iPhone 16 Pro будуть оснащені модемом Snapdragon X75 від Qualcomm. Однак він очікує, що стандартні iPhone 16 і iPhone 16 Plus залишаться з модемом Snapdragon X70, який використовується у всіх моделях iPhone 15. Такий поділ модемів між стандартними та Pro-моделями стане зміною в стратегії Apple.

Модем Snapdragon X75, анонсований у лютому 2023 року, вирізняється поліпшеними поліпшеннями, що забезпечують вищу швидкість завантаження і вивантаження даних у мережах 5G, як порівняти з X70. За даними видання The Verge, модем займає на 25% менше місця на платі і споживає на 20% менше енергії.

Snapdragon X75 також підтримує новітній стандарт 5G Advanced. Стандарт 5G Advanced міститиме вдосконалення в галузі штучного інтелекту і машинного навчання для підвищення продуктивності 5G, а також дасть змогу розширити сферу застосування 5G на додаткові типи пристроїв і випадки використання.

Apple, найімовірніше, рекламуватиме підтримку 5G Advanced у моделях iPhone 16 Pro, як це було з LTE Advanced в iPhone 6s у 2015 році.

З чуток, компанія працює над власним 5G-модемом з 2018 року, але проєкт зіткнувся з труднощами в розробці, і очікується, що його не буде анонсовано до 2025 року або пізніше, якщо взагалі буде випущено. Тим часом Apple продовжила угоду з Qualcomm про 5G-модеми до 2026 року.

Очікується, що Apple анонсує лінійку iPhone 16 у вересні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: