Останній прототип iPhone 16 Pro вносить зміни в попередні версії кнопок “Дії”

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Минулорічні моделі iPhone 15 Pro замінили перемикач “Дзвінок/Без звуку” на кнопку “Дії”. За допомогою цієї кнопки користувачі можуть вибрати одну з декількох функцій, якими вони можуть керувати. Функцію, якою керує кнопка “Дії”, можна змінити в будь-який момент.

Реклама

Очікується, що кнопка Action Button з’явиться на всіх чотирьох моделях iPhone 16 пізніше цього року, а перші прототипи iPhone 16 Pro припускали, що кнопка Action Button буде твердотільною; замість того, щоб бути фізичною, механічною кнопкою, вона буде реагувати на дотик користувача. Також повідомлялося, що Apple грається з розміром нової кнопки Action Button: одна з протестованих версій була розміром з кнопки регулювання гучності на iPhone 16 Pro.

Але зміни відбуваються, коли Apple переходить до стадії дизайну “Proto2” для iPhone 16 Pro. За даними MacRumors, Apple протестувала чотири конфігурації кнопок, включаючи об’єднану кнопку гучності з маленькою кнопкою дії, об’єднану кнопку гучності з великою кнопкою дії та кнопкою захоплення, а також окремі кнопки гучності з великою кнопкою дії та кнопкою захоплення врівень з рамкою.

Четверта конфігурація, яка зараз тестується на прототипі iPhone 16 Pro, має окремі кнопки гучності з маленькою кнопкою дії (такого ж розміру, як і кнопка дії в iPhone 15 Pro) і кнопкою зйомки врівень з рамкою.

Очікується, що кнопка Capture Button запускатиме відеозапис одним натисканням, а попередні прототипи показували цю кнопку на правій стороні всіх моделей iPhone 16 під кнопкою живлення. Оскільки американські моделі iPhone 5G мають антену 5G mmWave на цій стороні телефону, моделі iPhone 16 в США повинні будуть перемістити антену 5G mmWave на ліву сторону, якщо буде використовуватися таке налаштування. Однак на останньому рендері, опублікованому на MacRumors, кнопка зйомки розташована зліва під кнопками регулювання гучності.

Кнопка захоплення буде ємнісною, що означає, що вона реагуватиме на дотик пальця користувача, а не буде механічною.

Оскільки до презентації лінійки iPhone 16 ще вісім місяців, дизайн кнопок для телефонів все ще перебуває в процесі розробки. Якщо ваша улюблена конфігурація кнопок не є останньою з тих, що тестуються, не бійтеся. Зміни ще можуть бути внесені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: