Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus і Galaxy S24 Ultra оновлюватимуться до 2031 року

Час читання: < 1 хв.

Ресурс Android Headlines опублікував нові цікаві подробиці про майбутні флагмани Samsung – Galaxy S24, Galaxy S24 Plus і Galaxy S24 Ultra. Повідомляється, що апарати будуть оновлюватися не п’ять років, як це зараз заведено в корейської компанії (якщо говорити про флагмани), а всі сім років. Тобто вони отримуватимуть оновлення до 2031 року.

Реклама

Причому – це важливий момент – ідеться не тільки про оновлення безпеки: смартфони отримають сім оновлень Android (тобто фінальною стане Android 21) і невідому кількість ітерацій фірмового інтерфейсу One UI.

Зараз читають  OnePlus Nord CE4 Lite показали на живих фотографіях

Цей крок напевно порадує тих, хто вже придивляється до Galaxy S24, але його не можна назвати ексклюзивним для індустрії: приблизно така сама за тривалістю програмна підтримка в Apple, а Google раніше анонсувала сім років підтримки для своїх флагманів Pixel 8 і Pixel 8 Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.