Всі версії Samsung Galaxy S24 отримають більш чутливі до дотиків дисплеї

Час читання: < 1 хв.

За тиждень до офіційної презентації Galaxy S24, Galaxy S24+ та Galaxy S24 Ultra на наступному заході Samsung Unpacked у Сан-Хосе, Каліфорнія, з’являється все більше подробиць. Останні чутки стосуються невеликої, але, можливо, дуже важливої речі, а саме – чутливості екрану до дотиків.

Реклама

Згідно з плідним витоком Ice Universe, екрани всіх трьох пристроїв отримають 10% покращення швидкості реакції на дотик. Це повинно призвести до більш плавного та швидкого відгуку на дотик, тобто часу, за який пристрій реагує на ваш дотик.

10% – це небагато, але це, очевидно, більше, ніж нічого, і інтерфейс One UI все ще може покращити загальне сприйняття плавності роботи. Це може допомогти в цьому, тому це, безумовно, звучить цікаво. Ми стримано оптимістично налаштовані і неабияк схвильовані.

Зараз читають  Власники iPhone 15 на iOS 18 отримують рекомендації обмежити зарядку до 80-95%

Це покращення також може зробити використання стилуса S Pen більш зручним на Galaxy S24 Ultra. Ми також чули в минулому, що сімейство S24 матиме найяскравіші на сьогоднішній день екрани Super AMOLED з піковою яскравістю 2600 ніт.

Для порівняння, пікова яскравість серії Galaxy S23 становить 1 750 ніт, і навіть вони на 100% ідеально розбірливі, навіть коли на них потрапляє пряме сонячне світло. Таким чином, вау-фактор (при використанні в дуже яскравих, дуже сонячних умовах) буде підвищений цього року.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.