iPhone «вижив» після падіння з висоти в 5 км

Час читання: 2 хв.

5 січня літак Boeing 737 MAX 9 авіакомпанії Alaska Airlines здійснив аварійну посадку в аеропорту Портленда після втрати частини фюзеляжу на висоті близько 5 км. 177 пасажирів, які перебували на борту, не постраждали, але частина їхніх речей, очевидно, випала з літака. У мережі X Network з’явилося повідомлення від людини, яка знайшла iPhone, що випав з літака.

Реклама

Чоловік на ім’я Шонатан Бейтс опублікував у своєму акаунті фотографію iPhone в захисному чохлі. Він розповів, що знайшов смартфон на узбіччі дороги, коли йшов по Барнс Роуд. Бейтс також зазначив, що смартфон був у робочому стані, акумулятор був наполовину заряджений, а режим “Літак” був увімкнений.

 

Зараз читають  Розкрита ємність акумулятора Samsung Galaxy S25

На екрані також була електронна багажна квитанція на рейс авіакомпанії “Аляска”, який ледь не закінчився катастрофою. На цій підставі пан Бейтс зробив висновок, що iPhone випав з літака і пережив падіння з висоти приблизно 5 км.

Цікаво, що на опублікованих фотографіях не вдалося ідентифікувати модель, про яку йде мова. Після виявлення смартфона пан Бейтс зв’язався з диспетчером Національної ради з безпеки на транспорті США, який повідомив йому, що це вже другий смартфон, знайдений під час нещодавнього інциденту. З моменту публікації пост пана Бейтса отримав мільйони переглядів і десятки тисяч вподобань з моменту його публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.