Xperia F: Sony розробляє свій перший складаний пристрій

Час читання: < 1 хв.

Sony, відомий японський виробник електроніки, працює над своїм першим складним пристроєм, який, за чутками, може бути планшетом або навіть ігровою консоллю. Називається він попередньо “Xperia F” або “Xperia Fold”. Цей пристрій планується включити до нової лінійки Xperia 2024 року, куди вже входять моделі Xperia 1 VI, Xperia 5 VI і Xperia 10 VI.

Реклама

Цікаво, що новий продукт може не мати підтримки 5G, передбачається тільки Wi-Fi. Sony відомий своїми смартфонами з довгими і вузькими екранами, що мають співвідношення сторін 21:9, що є унікальною особливістю на японському ринку.

Зараз читають  Небезпека на межі: рівень радіації у популярних смартфонах

За припущеннями, якщо цей пристрій справді буде планшетом, то найімовірніше його дизайн передбачає горизонтальне відкриття. Це відрізнятиметься від інших складних пристроїв, оскільки жоден виробник поки що не випустив складаний планшет, і переваги такого дизайну ще не зовсім зрозумілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.