Перший смартфон Xiaomi отримав HyperOS за межами Китаю: що нового

Час читання: < 1 хв.

Компанія Xiaomi почала широке поширення HyperOS на європейському континенті. Про це пише GSM Arena.

Реклама

З сьогоднішнього дня всі власники глобальної версії смартфона Xiaomi 13T Pro можуть офіційно оновитися на HyperOS на базі Android 14. Складання важить 5,8 Гб, має номер 1.0.3.0.UMLEUXM, і містить у собі патч безпеки від Google за грудень 2023 року.

Незважаючи на досить великий перелік нововведень, візуально і по суті HyperOS майже не відрізняється від MIUI, що стало головним розчаруванням для фанатів Xioami по всьому світу. Деякі навіть називають реліз HyperOS простим маркетинговим ребрендингом для привернення уваги через малу кількість принципових та візуальних відмінностей.

Серед нововведень HyperOS — оптимізація продуктивності, екраном блокування смартфона, що кастомізується, поліпшення енергоефективності, прокачаний багатовіконний режим, оновлення іконок головного екрану. Крім цього, апдейт включає поліпшення від Google, що прийшли з Android 14.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.