Apple готує велике оновлення Siri Що зміниться

Час читання: < 1 хв.

Техноблогер під ніком yeux1122 повідомив цікаві інсайдерські подробиці про майбутні зміни «яблучного» голосового асистента Siri. За даними джерела, Apple готується відчутно прокачати розумного помічника за допомогою алгоритмів генеративного ІІ.

Реклама

За словами блогера з посиланням на власні джерела, нововведення будуть базуватися на базі мовної моделі Apple Ajax. Очікується, що оновлений список можливостей Siri включатиме покращення персоналізації пошукової видачі, а також вміння вести більш природну розмову з користувачем. Як це виглядатиме на ділі, поки що невідомо.

Окрім того, очікується, що голосовий помічник навчиться значно краще розпізнавати запити та команди користувача порівняно з поточною версією. Ще одна ІІ-функція, ймовірно, дозволить починати спілкування з Siri на iPhone, а потім продовжувати його на iPad або Mac. Про результати “доопрацювання” віртуального асистента Apple, за словами інсайдера, докладно розповість у рамках конференції WWDC 2024 у червні поточного року.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.