Apple заборонила всі версії iOS 17, крім однієї, і ось чому

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple перестала схвалювати встановлення iOS 17.2. Про це пише MacRumors.
Згідно з джерелом, відсьогодні більше не можна встановити жодну версію iOS 17, крім найсвіжішої iOS 17.2.1, що вийшла 19 грудня 2023 року.

Реклама

Досі Apple дозволяла зробити відкат на iOS 17.2, але тепер сертифікат для неї більше не видається сервером компанії. Якщо ви чекаєте на джейлбрейк, то краще не оновлюватися на найостанніші збірки.

Apple завжди закриває доступ до попередніх версій iOS після виходу свіжіших: вважається, що в такий спосіб користувачі будуть захищені від вразливостей, а заодно позбавляються вибору зручнішої для них версії. У випадку з iOS 17.2 навряд чи хтось захоче відкочуватися на неї: після релізу власники iPhone масово скаржилися на проблеми з акумулятором, які не до кінця вирішені навіть в iOS 17.2.1.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.