Sony готує три нові Xperia до випуску в 2024 році

Час читання: < 1 хв.

Sony представить три нові смартфони із серії Xperia в першій половині 2024 року, серед яких дві моделі вже відомі шанувальникам бренду. Очікується, що новинки будуть представлені на виставці MWC 2024, де Sony традиційно демонструє свої останні розробки.

Реклама

Джерела повідомляють, що одна з моделей буде оснащена камерою, про характеристики якої вже ходять чутки. Це може бути модель Xperia 1 VI, очікувана багатьма шанувальниками бренду. Чутки вказують на те, що цього року Sony збільшить кількість витоків інформації про свої продукти.

Крім Xperia 1 VI, очікується випуск моделі Xperia 5 VI і, можливо, оновленої версії Xperia Pro. Серія Xperia ACE, популярна в Японії, ймовірно, не увійде в міжнародний реліз.

Зараз читають  Названо найменш надійний браузер: улюблений серед шахраїв

Однак варто зазначити, що Sony часто використовує стратегію анонсування продуктів за кілька місяців до їхнього фактичного випуску. Наприклад, у 2021 році моделі Xperia 1 III, 5 III і 10 III були анонсовані навесні, але випуск Xperia 5 III був відкладений до осені. Також перше покоління Xperia Pro було анонсовано на початку 2020 року, але вийшло на ринок тільки через рік.

Таким чином, поки незрозуміло, чи будуть всі три моделі фактично випущені в першій половині 2024 року, або ж деякі з них з’являться на ринку пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.