Apple не буде обмежувати iPhone 16 Pro і додасть у смартфон камеру “як у Pro Max”

Час читання: < 1 хв.

Аналітик Мінг-Чі Куо розкрив важливі оновлення, які очікуються в лінійці iPhone у 2024 і 2025 роках.

Реклама

Згідно з його останнім звітом, iPhone 16 Pro отримає тетрапризматичну зум-камеру від iPhone 15 Pro Max, а також збільшення розміру екрана до 6.27 дюймів, що зробить його значним оновленням.

Крім того, обидві моделі iPhone 16 Pro оновлять 12-мегапіксельну ультраширококутну камеру з розміром матриці 1/2.6 дюйма (1.4µm) до 48-мегапіксельної 1/2.55-дюймової (0.7µm) камери, яка однаково видаватиме 12-мегапіксельні знімки з об’єднанням пікселів 1.4µm. Ультраширококутна камера збереже 6-елементний об’єктив.

Зараз читають  iPhone тепер можна вимкнути без затискання кількох кнопок

Наступним великим оновленням стане фронтальна камера. За повідомленнями, всі моделі iPhone 17 отримають нову 24-мегапіксельну фронтальну камеру з 6-елементним об’єктивом, що є значним поліпшенням порівняно з 12-мегапіксельною 5-елементною камерою на поточних моделях iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.