iPhone продається в 2 рази краще, ніж усі преміальні Android-смартфони

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Аналітична компанія Counterpoint Research оцінила динаміку ринку преміальних смартфонів за підсумками 2023 року і назвала лідерів цього сегмента серед виробників електроніки. Як виявилося, Apple обійшла найближчого конкурента за обсягом продажів у цілих чотири рази.

Реклама

У Counterpoint Research преміальними вважають смартфони, вартість яких вища за $600. У 2023 році частка таких моделей на ринку зросла на 6%, а якщо порівняти з 2016 роком – на 24%. Цей сегмент розширюється за рахунок ринків Близького Сходу і Латинської Америки, а також Індії, Західної Європи та Китаю. До того ж аналітики очікують нового рекорду від продажів преміальних і ультрапреміальних моделей (вартістю вище $1000) у Латинській Америці, Китаї та Індії.

Лідером сегмента стала Apple з часткою в 71%. Вона обходить Samsung у чотири рази з її 17%. На третьому місці опинилася HUAWEI з часткою в 5%. Але примітно, що компанії вдалося збільшити продажі майже вдвічі за рік, підвищивши частку ринку з 3% до 5%. Xiaomi і OPPO посідають четверте і п’яте місце з результатом у 2% і 1% відповідно.

Також аналітики відзначили, що найшвидше ринок преміальних смартфонів зростає в Індії, а загальні продажі подібних моделей за обігом незабаром можуть перевершити ринок смартфонів загалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: