Huawei P70 отримає модернізовану надширококутну камеру

Час читання: < 1 хв.

Аналітик Мінг-Чі Куо повідомив, що Genius Electronic Optical постачатиме Huawei оновлений модуль надширококутної камери для серії P70. Він не став вдаватися в подробиці про нове обладнання, але каже, що з ним серія P70 буде націлена на зростання поставок від 100% до 120% порівняно з серією P60.

Реклама

За чутками, нова ультраширококутна камера матиме унікальний об’єктив 1G6P (з одним скляним і шістьма пластиковими елементами) та 1-дюймовий сенсор. Це було б величезним оновленням у сегменті, де в кращому випадку використовуються сенсори 1/1,56-дюймового типу. Інші чутки говорять про лінзу 7P, яка була б дешевшою і простішою у виготовленні.

Зараз читають  Samsung не планує збільшувати ємність батареї у смартфонах серії Galaxy S до 2025 року

Huawei буде прагнути до великого і більш ключового – глобального впливу з серією P70, яка пропонує 5G-зв’язок і власні сенсори. Система камер буде важливою частиною цього. Вона використовуватиме платформу XMAGE, в тому числі спеціальний процесор NPU. Надширококутна камера, як повідомляється, буде основною частиною оновлень.

Куо очікує, що серія P70 буде запущена в першій половині цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.