Apple призупиняє поширення iOS 17.3 Beta 2 через проблему з циклом завантаження

Час читання: < 1 хв.

Через три години після випуску другої бета-версії iOS 17.3 і iPadOS 17.3 Apple вилучила оновлення з Центру для розробників і по повітрю, що означає, що вони більше не доступні для завантаження та встановлення.

Реклама

Apple видалила бета-версії iOS 17.3 і iPadOS 17.3 після того, як деякі користувачі повідомили, що програмне забезпечення призводить до зависання пристроїв. Згідно з повідомленнями на форумах MacRumors, Twitter і Mastodon, деякі власники iPhone після оновлення виявили, що їхні пристрої застрягли в циклі завантаження.

Єдиним способом вирішення проблеми є відновлення застряглого пристрою, тому Apple відкликала оновлення. Як тільки баг буде виправлено, Apple повторно випустить бета-версію.

Існують повідомлення, які припускають, що помилка циклу завантаження в iOS 17.3 може бути пов’язана з налаштуванням Back Tap. Журнал, яким поділився розробник Гільєрме Рембо (Guilherme Rambo), вказує на те, що налаштування Back Tap спричинило збій його пристрою, і є ще кілька постраждалих користувачів, у яких в тій чи іншій мірі увімкнено Back Tap.

Зараз читають  Власники iPhone 15 на iOS 18 отримують рекомендації обмежити зарядку до 80-95%

Деякі інші користувачі з увімкненим Back Tap змогли встановити оновлення, а інші, у яких ця функція не була ввімкнена, мали проблеми із завантаженням, тому не зовсім зрозуміло, як до цього причетна функція Back Tap.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.