Попередження: iOS 17.3 Beta 2 блокує деякі iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Друга бета-версія iOS 17.3, яку Apple випустила сьогодні, викликає серйозні проблеми у деяких власників iPhone, тому користувачі, які ще не встановили нове програмне забезпечення, можуть почекати.

Реклама

Як зазначається в повідомленнях на форумах MacRumors, Twitter і Mastodon, деякі власники iPhone, які намагалися оновитися до iOS 17.3 beta 2, виявили, що їхні пристрої застрягли в циклі завантаження з порожнім чорним екраном, на якому застигло колесо прокрутки.

Відновлення до попередньої версії iOS 17.3 або iOS 17.2.1, схоже, вирішує проблему, але у користувачів, які не мають резервної копії, можуть виникнути проблеми з процесом відновлення.

Не всі користувачі iPhone постраждали від цієї проблеми, оскільки деякі iPhone, оновлені до iOS 17.3 beta 2, пройшли через це без проблем.

Apple ще не прокоментувала цю помилку, але, швидше за все, друга бета-версія iOS 17.3 буде відкликана найближчим часом, поки проблема не буде вирішена.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: