Коли дешевші “не Pro” версії iPhone отримають ProMotion-дисплей на 120 Гц

Час читання: < 1 хв.

За даними MacRumors, Apple планує впровадити ProMotion-дисплей із частотою оновлення 120 Гц у стандартні моделі iPhone до 2025 року.

Реклама

Це означає, що функція, раніше доступна тільки в Pro-моделях, тепер буде присутня і в iPhone 17 і iPhone 17 Plus.

ProMotion-дисплей дасть змогу пристроям збільшувати частоту оновлення до 120 Гц для плавнішого прокручування і перегляду відео, а також знижувати її до 1 Гц для ефективнішого використання батареї.

Це також забезпечить працездатність Always on display , що дає змогу відображати годинник, віджети, сповіщення та шпалери на заблокованому екрані.

Зараз читають  Штучний інтелект в стилі ChatGPT виявлено у бета-версії HyperOS

Крім того, в iPhone 17 Pro і iPhone 17 Pro Max очікується впровадження технології Face ID під екраном, що стане першим випадком використання такої технології в iPhone.

Це дасть змогу створити більш естетичний і мінімалістичний дизайн, скоротивши видимі вирізи та отвори на передній панелі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.