У мережі з’явилися офіційні рендери Xiaomi Poco X6, X6 Pro і M6 Pro 4G

Час читання: < 1 хв.

У мережі з’явилися офіційні рендери майбутніх пристроїв – Xiaomi Poco X6, X6 Pro і M6 Pro 4G. Бренд готується до випуску смартфонів з різними дизайнами і характеристиками.

Реклама

Очевидно, Poco X6 буде варіацією Redmi Note 13 Pro 5G і вийде в чорному, синьому і білому кольорах. Передбачається, що модель запропонує конфігурації з 12 ГБ оперативної пам’яті і 512 ГБ вбудованого сховища. А основна камера матиме 64 мегапікселі. Модель смартфона Росо X6 Pro матиме схожі з Poco X6 характеристики і буде доступна в чорному, сірому і жовтому кольорах.

Зараз читають  Представлені якісні рендери Samsung Galaxy S24 FE


Поки що немає інформації про глобальний запуск Росо M6 Pro 4G, але очікується, що пристрій буде доступний у чорному, синьому і фіолетовому виконаннях, з вбудованою пам’яттю до 512 Гб і оперативною пам’яттю 12 ГБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.