Унікальні функції, які є тільки на смартфонах Samsung

Час читання: 2 хв.

Гаджети Samsung відрізняються від смартфонів інших виробників цілим переліком унікальних сервісів, яких немає ні в розпіарених iPhone, ні в Xiaomi, що набирають популярність. Отже, вивчаємо фішки Самсунг.

Реклама

Перенесення даних

Обмін даними між пристроями на ОС Андроїд є надзвичайно важливим процесом, який дає можливість виконати безшовний перехід зі старого мобільного пристрою на новий смартфон. Саме для цього південнокорейські розробники створили фірмовий додаток SmartSwitch.

SmartSwitch – дуже зручний універсальний інструмент перенесення даних. При цьому головною родзинкою цього додатка є мультиплатформеність. Розглянуте ПЗ дає можливість перенести дані навіть з iPhone на Samsung. Крім того, додаток працює на “операційках” MacOS і Windows. Це унікальні фішки Samsung – подібного жоден конкурент запропонувати не може.

Папка Knox

Дані функції телефону Samsung надійно захищає різноманітну інформацію, яку користувач вирішив заховати. Папка Knox враховує всі претензії до інтегрованих інструментів ОС “Андроїд”. При цьому вона є окремим простором, що дозволяє приховати додатки і файли, доступ до яких відкривається тільки паролем або ж відбитком пальця.

Зараз читають  Samsung Galaxy Watch FE отримає майже всі функції Galaxy Watch 6 за нижчою ціною

Альтернатив такому захисту в інших виробників смартфонів наразі немає.

Сценарії Bixby

У смартфонах Samsung є унікальний засіб автоматизації операційної системи, який недоступний на інших Android-пристроях. Bixby автоматизує дії користувача, заощаджуючи його час. Цей інструмент, наприклад, дає можливість налаштовувати автоматичне переведення портативного гаджета в беззвучний режим, або ж створювати унікальні сценарії під конкретного користувача.

Для аналогічних цілей на смартфонах інших виробників необхідно встановлювати сторонні додатки, на кшталт Macrodroid.

Режим обслуговування

Інженери Samsung першими створили ПЗ, яке захищає особисті дані користувача під час передачі смартфона іншій особі. Це дуже актуальна опція при необхідності техобслуговування або ремонту гаджета

Режим обслуговування активується в налаштуваннях, після чого здійснюється блокування персональних даних власника телефону, тоді як стандартне ПЗ пристрою продовжує функціонувати. У подібній ситуації можна відремонтувати девайс і протестувати його, не маючи пароля, а отже, і доступу до відео, фото та іншої конфіденційної інформації.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.