Новий винахід Samsung зробить смартфони ще дорожчими

Час читання: < 1 хв.

Samsung розробляє новий датчик зображення. Як повідомляє інтернет-ресурс WCCF Tech, він буде інтегрований зі штучним інтелектом.

Реклама

Інтеграція ШІ в датчик зображення можлива лише після того, як у нього з’явиться власна пам’ять і процесор. Подібне рішення є у Sony.

Нещодавно корейська компанія анонсувала нову технологію на основі ШІ під назвою “Zoom Anywhere”. Можливо, інженери Samsung захочуть зробити цю технологію автономною. Це дозволило б впровадити її в сенсор камери. Як наслідок, основна SoC більше не потребувала б використання.

Зараз читають  Дизайн Galaxy Watch 7 Ultra показали на новий рендерах

Точні терміни появи передового сенсора на ринку Samsung не уточнюються, але можна припустити, що першим інноваційним сенсором з інтегрованим ШІ стане флагман сімейства Galaxy S.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.