Motorola опублікував список смартфонів на 2024 рік

Час читання: < 1 хв.

У жовтні компанія Qualcomm представила свій висококласний чіп Snapdragon 8 Gen 3, і цей чіп вже використовувався у кількох флагманських телефонах Android, випущених цього року. Очікується, що у 2024 році цей чіпсет використовуватиме більше телефонів. Хоча багато брендів взяли на себе зобов’язання впровадити новий чіп, Motorola ще не розкрила своїх планів щодо випуску телефону на базі Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Тепер Чень Цзінь, генеральний директор Lenovo Mobile Business Group, натякнув на майбутні моделі 2024 року.

Реклама

Чень Цзінь у повідомленні на Weibo поділився думками про дорожню карту Motorola на наступний рік. До списку продуктів компанії Lenovo, на 2024 рік включена нова модель Razr. Підтверджено, що телефон Razr нового покоління матиме новий дизайн та інтеграцію штучного інтелекту. Motorola також планує наступного року подати широкі можливості мовної моделі у своїх флагманських смартфонах серії X.

Інші продукти, заплановані на 2024 рік, включають нові смартфони серій Moto S та Moto G з рядом покращень. У повідомленні йдеться, що Motorola випустить повний спектр продуктів наступного року. Чень Цзінь стверджує, що серія Moto Razr досягла вражаючого прогресу в Китаї і навіть на світовому ринку в 2023 році. Він сказав, що компанія реорганізує планування та ритм своєї продукції перед двома основними можливостями та проблемами, пов’язаними зі складними екранами та великими моделями зі штучним інтелектом. в промисловості мобільних телефонів.

Цього року Motorola випустила менше моделей для Китаю та інших ринків. Раніше цього місяця компанія представила Moto G34 5G із процесором Snapdragon 695 у Китаї. Motorola Edge 2023 із процесором Dimensity 7030 дебютував у жовтні. На індійському ринку Motorola Edge 40 Neo із процесором MediaTek Dimensity 7030 був запущений у вересні.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.