Samsung дасть змогу дзвонити з ПК за допомогою нового додатка для Windows

Час читання: < 1 хв.

Нещодавно Samsung представила лінійку ноутбуків Galaxy Book 4, а тепер і застосунок для Windows під назвою SamsungPhone, що дає змогу повністю синхронізувати нові комп’ютери та смартфони серії Galaxy.

Реклама

Принцип роботи програми SamsungPhone схожий на екосистему Apple на комп’ютерах під управлінням macOS: дані, що зберігаються на мобільному пристрої, доступні на комп’ютері. Завдяки новому додатку смартфон і комп’ютер синхронізуються, і з робочого столу комп’ютера можна дзвонити, приймати повідомлення, керувати контактами, передавати файли і працювати з нотатками Samsung Notes, не переходячи між пристроями.

Зараз читають  Виявлено критичну вразливість Wi-Fi у Windows, яка дозволяє запускати шкідливий код

Крім того, SamsungPhone забезпечує спільну роботу на різних пристроях з додатковим режимом Samsung DeX, який перетворює телефон на ПК при підключенні до монітора. Але поки що використовувати цей додаток можна лише на нових ноутбуках Samsung.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.