Компактний iPhone 16 Pro отримає такий самий оптичний зум, як і iPhone 16 Pro Max

Час читання: < 1 хв.

Apple планує оснастити iPhone 16 Pro технологією тетрапризми в телеоб’єктиві, аналогічною тій, що буде використовуватися в iPhone 16 Pro Max.

Реклама

Це нововведення дасть змогу компактному iPhone 16 Pro запропонувати такі ж можливості фотографії, як і його більший побратим.

Технологія тетрапризми, вперше представлена в iPhone 15 Pro Max, використовує складну структуру зі складного скла, яка дає змогу досягти 5-кратного оптичного зуму, покращуючи попередній показник пристрою.

В iPhone 15 Pro ця технологія не була реалізована через обмеження за розміром, але зі збільшенням розмірів пристроїв у лінійці iPhone 16 Pro (приблизно 6.3 дюйма для Pro і 6.9 дюйма для Pro Max) з’являється можливість впровадження нової камери.

Зараз читають  Власники iPhone 15 на iOS 18 отримують рекомендації обмежити зарядку до 80-95%

Важливо відзначити, що представлена інформація заснована на попередніх даних і може не відповідати остаточній версії смартфона. iPhone 16 Pro все ще перебуває на стадії розробки, і зміни все ще можливі.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.