6 порад, як зробити ідеальне фото на ваш iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Сучасні смартфони давним-давно замінили невеликі цифрові фотоапарати, а ручні відеокамери взагалі занапастили як клас. Але навіть за найякіснішої апаратури цілком реально знімати погані фотографії. Тут ви знайдете кілька простих порад, які допоможуть задіяти можливості iOS та iPhone по максимуму.

Реклама
  • 1. Правило третьої. Воно допомагає звернути погляд глядача на ключові області знімка. Apple передбачила у додатку “Камера” спеціальну сітку, яка допоможе вам правильно виставити кадр. Щоб спробувати її, відкрийте «Параметри» → «Камера» та увімкніть перемикач «Сітка». Далі при зйомці людини розташуйте його вздовж однієї з вертикальних ліній замість центру, а при фотографуванні пейзажів вирівняйте обрій по одній з горизонтальних ліній.
  • 2. Вертикальне вирівнювання. Камера в iPhone використовує гіроскоп, щоб зрозуміти, наскільки смартфон відхилений від вертикалі по відношенню до землі. По центру кадру ви побачите два «плюси» — білий та жовтий. Поєднайте їх, щоб відцентрувати кадр строго вертикально, коли знімає об’єкт зверху вниз.
  • 3. Рівень. Це горизонтальна ламана лінія по центру монітора, яка допомагає не «завалити» горизонт. Щоб знімок був строго горизонтальним, поєднайте всі лінії в одну і натисніть кнопку спуску. Якщо рівня кадру немає, зайдіть у «Налаштування» → «Камера» та перевірте відповідний тумблер.
  • 4. Серійна зйомка. З нею iPhone робить не одне фото, а до десяти кадрів за секунду поспіль. З серії набагато простіше вибрати найвдаліший кадр, особливо при зйомці об’єктів, що рухаються – користуйтеся цим режимом, щоб не шкодувати про втрачений момент. Щоб зняти серію фотографій, натисніть та утримуйте кнопку гучності.
  • 5. Дзеркальне селфі. Якщо вам не подобаються ваші «себешки» на передню камеру, спробуйте увімкнути дзеркальне відображення в налаштуваннях. Оскільки людське обличчя не є симетричним по вертикалі, селфі будуть виходити іншими, і можуть сподобатися вам більше колишніх. Знайти цей параметр можна в “Параметри” → “Камера” → “Передня камера дзеркально”.
  • 6. За кадром. Починаючи з iPhone 11 у смартфонах Apple з’явилася можливість бачити об’єкти за межами кадру – для цього використовується надширококутний модуль. Цим можна скористатися для більш точного центрування кадру, наприклад, якщо ви не хочете, щоб на фото потрапили ноги або зайві написи. Увімкніть перемикач «Показ поза кадром» у «Налаштуваннях» → «Камера».

А ще трохи забавна, але часом дуже корисна порада: не забувайте протирати об’єктиви камер, оскільки ми часто не помічаємо, як торкаємося їх під час використання смартфона. Особливо це стосується власників моделей iPhone Pro та Pro Max – у них об’єктиви дуже сильно стирчать із корпусу. Відбитки на лінзі можуть знижувати різкість знімків і навіть збивати автофокус.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: