Десять найкращих компактних смартфонів на грудень 2023 року

Час читання: < 1 хв.

Любите маленькі смартфони? Тоді вам точно сподобаються моделі з цієї добірки. Ось що з компактних пристроїв має сенс розглядати сьогодні.

Реклама

Samsung Galaxy S22/S23

Це невеликі пристрої з великою кількістю різних функцій. Ви знайдете у них повноцінний вологозахист за стандартом IP68, хороші камери і дисплей, відмінні стерео і матеріали корпусу.

Google Pixel 8

Оснащений він 6,1-дюймовим дисплеєм, як і у Samsung S22/S23. У нього теж чудові камери, є вологозахист, підтримка бездротової зарядки. Працює смартфон на “чистому” Android, а також йому доступно 7 років оновлень.

Google Pixel 6a

Невеликий смартфон із хорошими камерами. Його слабка сторона – батарея. Але це проблема всіх Pixel.

Xiaomi 12/12X

Ці смартфони – брати-близнюки. Працюють вони обидва на процесорах Snapdragon, тільки 12Х – на Snapdragon 870, а 12 – на Snapdragon 8 Gen 1. Другий потужніший, проте сильно гріється і “садить” акумулятор. Насамперед на ці пристрої потрібно звернути увагу тим, хто не готовий витрачати великі гроші на смартфон.

Зараз читають  ТОП-5 альтернатив Nothing Phone 2a

Asus Zenfone 10

У нього чудовий дисплей, потужний процесор, швидка зарядка, є підтримка бездротової зарядки. Щоправда, камера трохи гірша, ніж очікувалося, порівняно з Samsung. Цей апарат – для тих, кому не подобається Xiaomi або Samsung, але хочеться компактний смартфон.

Apple iPhone 13, 14, 15

Але насправді переплачувати за 15-ту модель особливого сенсу немає, оскільки в ній змін порівняно з 13-ю практично немає.

Sony Xperia 10V

Процесор тут гірший, ніж у перерахованих вище. Це Snapdragon 695. Відрізняється смартфон цікавим дисплеєм, незвичайним дизайном. Камера, однак, у нього “так собі”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.