Android 15 зможе повідомляти користувачів про стан акумулятора

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Роками користувачам Android доводилося покладатися на сторонні додатки та сумнівних ворожок, щоб отримати додаткову інформацію про один з найважливіших компонентів свого телефону – акумулятор.

Реклама

Незабаром може з’явитися щось, що полегшить цей біль, і це може бути Android 15, як стверджує експерт з Android Мішаал Рахман та Android Authority.

Він виділяє три основні моменти, ось вони (перефразовано):

  • Ємність акумулятора телефону природним чином зменшується з часом;
  • Android незабаром надаватиме інформацію про залишкову ємність акумулятора;
  • Нова статистика стану акумулятора може також повідомити, чи був він замінений.

Навіть якщо ви дбайливо ставитеся до свого пристрою та акумулятора, навіть якщо ви вживаєте запобіжних заходів і не зловживаєте телефоном – це все одно не має значення, оскільки рано чи пізно вам знадобиться заміна акумулятора. Якщо вам особливо пощастить, це буде “пізніше”.

Акумулятори, як і будь-яка інша технологічна деталь, з часом мають тенденцію до деградації. Їх максимальна ємність заряду зменшується, а час роботи екрану різко скорочується. Або (і) акумулятор починає поводитися ненормально, спричиняючи раптове вимкнення телефону тощо.

Наразі додаток “Налаштування” не показує стан заряду акумулятора, як це робить iPhone, але в майбутньому це зміниться. Google також показуватиме більше інформації про батарею, наприклад, чи встановлена в пристрої “непідтримувана”, “оригінальна” або “замінена” батарея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: