Експерти розповіли, якими смартфонами небезпечно користуватися

Час читання: < 1 хв.

Згідно зі статистикою користувачі Android частіше схильні до злому, ніж власники пристроїв на iOS.

Реклама

На думку джерела, кількість користувачів смартфонів на Android перевищила iOS ще 2012 року і зберігає найбільшу популярність донині. Саме з цієї причини зловмисники націлені на операційну систему з найбільшою кількістю потенційних жертв.

Крім того, багато власників не поспішають розлучатися зі смартфонами навіть після закінчення підтримки оновлень безпеки, через що автоматом потрапляють до групи ризику. Нерідко виробники бюджетних моделей маловідомих брендів можуть припинити надсилання важливих патчів уже через рік після випуску моделі.

Зараз читають  Названо смартфони які Google не оновить до Android 15

Термін підтримки айфонів зазвичай становить 5-6 років, незалежно від вартості, а апдейти для Apple-пристроїв надходять оперативніше, ніж для Android.

Галов також зазначив, що розробники мобільних антивірусів не обмежуються захистом тільки найновіших версій Android, а забезпечують безпеку на старіших версіях пристроїв.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.