5 смартфонів Xiaomi, які не отримають HyperOS

Час читання: < 1 хв.

У Мережі з’явилася інформація про пристрої, які залишаться на MIUI і не отримають HyperOS. На поточний момент відомо про 5 таких моделей, власники яких до останнього часу були впевнені в неминучості “прильоту” новітньої прошивки.

Реклама

У свіжих новинах від Xiaomi стало відомо, що HyperOS почала впроваджуватися на перші смартфони на кшталт POCO F5 Pro 5G і Redmi Note 12 4G. Цей новий шар кастомізації обіцяє кращу оптимізацію і продуктивність, оскільки він був розроблений з нуля, з урахуванням досвіду використання MIUI.

Однак не всі пристрої зможуть скористатися новою операційною системою. Деякі старі моделі, такі як Xiaomi 11T, вже отримали оновлення, але є й ті, яким доведеться залишитися на поточній версії MIUI.

Зараз читають  iPhone 17 успадкує головну фішку від iPad Pro

До числа “відмовників”, які більше не будуть підтримуватися і не отримають HyperOS, увійшли Xiaomi 10T/10T Pro і Redmi 9/Note 9/9C. Інформація про відмову від розсилки апдейтів на зазначені моделі є офіційною і вже опублікована на trust.mi.com.

Проте, є надія, що окремі “кулібіни” зможуть створити аматорські версії HyperOS для перерахованих вище пристроїв.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.