Розкрито характеристики камер Xiaomi 14 Ultra

Час читання: < 1 хв.

23 грудня блогер Digital Chat Station з Kuai Technology News повідомив, що Xiaomi 14 Ultra має чотири 50-мегапіксельні камери: основна 50-мегапіксельна камера, 50-мегапіксельна надширококутна 50-мегапіксельна, телеоб’єктив зі збільшенням 3,2x і телеоб’єктив з 5-кратним збільшенням.

Реклама

Основна камера оснащена сенсором Sony LYT900, який являє собою оновлену версію IMX989 зі збільшеною до 1 дюйма базою, що робить його найпотужнішою основною 1-дюймовою камерою Sony.

Найголовнішим удосконаленням цього сенсора є те, що технологічний процес було вдосконалено з 40 нм для IMX989 до 22 нм, що, безсумнівно, призведе до поліпшення енергоефективності, а також дасть змогу ефективно знизити тепловиділення та енергоспоживання сенсора під час роботи.

Зараз читають  Apple створить найтонший iPhone 17 за всю історію бренду

Завдяки зниженню енергоспоживання Sony LYT900 отримає ширший динамічний діапазон, а продуктивність під час знімання відео, фотографій та інших різноманітних сцен буде значно поліпшена.

Що стосується екрана, то Xiaomi 14 Ultra має вигнуту по всій глибині екрана форму з прямими краями по центру, що відповідає дизайну Xiaomi 14 Pro.

Xiaomi 14 Ultra буде оснащений мобільною платформою Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Це буде головний флагман Xiaomi 2024 року. Новий продукт буде представлений після Весняного фестивалю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.