Все, що вам потрібно знати про Samsung Galaxy Z Flip 6: останні чутки

Час читання: 3 хв.

Samsung активно працює над Samsung Galaxy Z Flip 6, випуск якого планується влітку 2024 року.

Реклама

Samsung Galaxy Z Flip 5, випущений цього року, є чудовою складною моделлю зі значними поліпшеннями, особливо в області обкладинки зі збільшеним екраном розміром 3,4 дюйми замість попереднього 1,9-дюймового екрану.

Однак, якщо вірити чуткам, Samsung вже працює над подальшим розширенням обкладинки-дисплея, і, як підтвердила сама компанія, вона також працює над пиленепроникністю для майбутнього складаного пристрою. Це може зробити Z Flip 6 особливо вражаючим пристроєм нового покоління.

Хоча до виходу моделі ще багато часу, команда К’юк зібрала все, що важливо знати про Samsung Galaxy Z Flip 6 на даний момент: від дати випуску та передбачуваних цін до останніх чуток та витоків інформації.

Коли вийде Samsung Galaxy Z Flip 6?

Враховуючи, що минуло менше шести місяців з випуску Z Flip 5, припускати, що оновлений Z Flip 6 вийде найближчим часом передчасним. Однак, ґрунтуючись на попередніх патернах випуску, ми можемо зробити розумне припущення щодо можливої ​​дати його появи.

Samsung зазвичай вважає за краще випускати свої смартфони Z Flip і Z Fold влітку, що відрізняє їх за часом від флагманських моделей S, що випускаються на початку року, щоб не відволікати увагу від них.

Історично Samsung часто запускала свої складні пристрої у серпні кожного року, тому є ймовірність, що Z Flip 6 може з’явитися на заході у серпні 2024 року разом із Z Fold 6. Однак, ми стежитимемо за оновленнями та за необхідності оновимо цю інформацію.

Скільки коштуватиме Samsung Galaxy Z Flip 6?

У нас поки що мало інформації про можливу ціну Samsung Galaxy Z Flip 6. Однак ми можемо помітити, що за останні кілька поколінь складних смартфонів Samsung компанія стабілізувалася на ціні в 999 доларів/999 фунтів стерлінгів. Саме цю позначку вони утримували.

Хоча ціна може змінюватися в залежності від внутрішньої пам’яті та інших опцій, але якщо Samsung вирішить зберегти цю тенденцію з Galaxy Z Flip 6, ми можемо очікувати, що його ціна буде приблизно, як уже зазначалося, 999 фунтів стерлінгів або 999 доларів США.

Останні чутки про Samsung Galaxy Z Flip 6

Дизайн та дисплеї

Судячи з чуток, Samsung Galaxy Z Flip 6 значно відрізнятиметься від поточної моделі Z Flip 5.

Samsung почала збільшувати розмір зовнішнього екрана на Z Flip 5, перейшовши від 1,9 дюйма до 3,4 дюйма, але це не є максимально великим значенням для зовнішнього екрану. Наприклад, Motorola Razr 40 Ultra має 3,6-дюймовий екран обкладинки.

З урахуванням цього, за чутками, Samsung знову прагне розширити зовнішній дисплей майбутнього Z Flip 6. Одне з джерел на Naver стверджує, що Z Flip 6 буде збільшений дисплей з більш тонкими рамками, що зробить його ще більш зручним в повністю складеному стані.

Росс Янг, аналітик з гарною репутацією у прогнозуванні дисплеїв, став більш конкретним у своїх твердженнях. За його словами, Z Flip 6, ймовірно, матиме екран розміром близько 3,9 дюйма, що на 0,5 дюйма більше, ніж поточна модель з 3,4-дюймовим екраном.

Samsung підтвердила, що вона розглядає можливість застосування захисту від пилу у свої складні пристрої. Ця функція досі відсутня на складних пристроях, ймовірно, через складність рухомих компонентів у їхній шарнірній системі. Однак, це може змінитися з появою Z Flip 6.

Т.М. Ро, голова відділу мобільних технологій у Samsung, зазначив, що компанія добре усвідомлює попит з боку користувачів на захист від пилу і робить різні зусилля в цьому напрямку. Але через особливості складних пристроїв, які включають безліч рухливих частин, забезпечення захисту від пилу представляє певні труднощі.

Камери

Samsung Galaxy Z Flip 5 має ту саму пару основної та надширококутної камер по 12 МП, що і початкова модель Galaxy Z Flip. Це може навести на думку, що така конфігурація камер з’явиться і в майбутньому Z Flip 6, але тут може бути несподіванка.

За інформацією голландського порталу технологічних новин Samsung Galaxy Club, плани Samsung включають збільшення роздільної здатності основної камери до 50 МП для Z Flip 6. Незважаючи на те, що камери в телефонах Z Flip завжди були надійними, вони не завжди виділялися серед інших передових функцій складаних пристроїв. З появою Z Flip 6 сподіваються змінити динаміку.

Це важливе оновлення, оскільки складні пристрої в стилі розкладачки мають набагато менше місця для камер, ніж альтернативи у вигляді складених книг. Багато хто з них обладнаний більшою роздільною здатністю камер, включаючи телеоб’єктиви і навіть перископічні лінзи, розташовані на задній панелі. Тонкий профіль розкладачок досі унеможливлював.

Таким чином, хоча хороша якість фотографій не залежить тільки від кількості мегапікселів, ми сподіваємося, що ці зміни призведуть до покращення камери Z Flip 6 і нададуть більш високу якість зображень.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.