У США назвали найкращі смартфони 2023 року

Час читання: 2 хв.

Відео з оголошенням переможців є на YouTube-каналі Маркеса. Названо девайси, які найкраще показали себе у певній категорії, а також оголошено спільний переможець.

Реклама

Найкращий компактний смартфон

Ним став ASUS Zenfone 10. Незважаючи на невеликі розміри (всього 5,9 дюйма), це дуже продуктивний девайс з топовими фотоможливостями. Ця модель отримала приз, як смартфон з найкращою автономністю. Від одного заряду смартфон працює в середньому дві доби.

Кращий камерофон

iPhone 15 Pro отримав нагороду за найкращу зйомку. Швидкий запуск програми «Камера», висока швидкість зйомки, якісний зум, плавне перемикання між різними об’єктивами та якість запису відео – все це робить останній айфон королем мобільної фотографії.

Найкращий бюджетник

Samsung Galaxy A54 – найкращий смартфон 2023 року за співвідношенням ціна/якість. Коштує модель близько 20 000 гривень. За ці гроші пропонується флагманський дизайн, 6,4-дюймовий AMOLED-екран із частотою оновлення 120 Гц та потрійна камера та процесор Samsung Exynos 1380.

Інші номінанти премії Smartphone Awards 2023:

Смартфон з кращим дизайном — HONOR Magic V2 Найкращий гнучкий смартфон — OnePlus Open Кращий великий смартфон — Galaxy S23 Ultra Найкращий автономний смартфон — iPhone 15 Plus Переможець у номінації «спадкоємець року» — Nothing Phone (2).

Найкращий смартфон 2023 року

Загальним переможцем, на думку Маркеса Браунлі, став Pixel 8. Якщо коротко: на цьому апараті найприємніше дивитися відео, грати, серфити браузер і працювати.

Найгірший смартфон 2023 року

Ганебна нагорода дісталася Solana Saga – “криптофону”, який може виконувати функцію гаманця для криптовалюту. Нещодавно вартість смартфона піднялася на 500% до 5000 доларів через ексклюзивність (загалом випущено 20 000 смартфонів). Також апарат поставляється з криптовалютою BONK у подарунок, який останнім часом сильно подорожчав. Штучний ажіотаж навколо дивного проекту та бюджетника з посередніми характеристиками і зробив Solana Saga найгіршим у своєму роді.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.