У Google Chrome та інших браузерах на Android з’явилася дуже зручна річ

Час читання: < 1 хв.

Браузери на базі Chromium, створені для Android, отримали досить цікаве нововведення. Тепер будь-який сайт у них можна відкрити у вигляді мініатюрного вікна, яке відображається поверх будь-якого іншого контенту.

Реклама

Chromium лежить в основі таких браузерів, як Chrome, Brave, Edge і багатьох інших – у них додадуть нову функцію багатозадачності з одним із наступних оновлень. Наразі вона доступна у версіях Chrome і Brave, призначених для розробників і ентузіастів, які вважають за краще отримувати доступ до експериментальних можливостей одними з перших.

Зараз читають  Оновлення OneUI 6.1 з новими функціями отримав Samsung Galaxy F23 5G

Щоб запустити сайт у міні-вікні, потрібно натиснути кнопку з куточком в адресному рядку. Можна змінювати розмір цього вікна і переміщати його по екрану, при цьому контент у ньому може змінюватися динамічно, якщо така можливість передбачена сайтом. Коли користувач натискає на вікно, воно повертається в браузер і розгортається на весь екран.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.