Apple усіх обдурила: iPhone 15 Pro не тягне Resident Evil 4 Remake

Блогер провів тести ААА-тайтла і порівняв продуктивність iPhone та iPad.

Час читання: < 1 хв.

Ще на презентації iPhone 15 Pro компанія Apple заявила, що ці пристрої можуть похвалитися високою продуктивністю в іграх класу ААА. Однак нещодавні тести Resident Evil 4 Remake показали погані результати iPhone. Цікаво, що iPad Pro на базі чіпі M2 впорався набагато краще.

Реклама

MrMacRight провів тести продуктивності, порівнюючи iPhone 15 Pro, iPad Pro M1 та iPad Pro M2. Як видно, iPhone 15 Pro насилу зміг вивезти гру в роздільній здатності 1560×720 пікселів з включеною технологією підвищення різкості MetalFX. Смартфон навіть не видав стабільні 30 кадрів на секунду у багатьох сценах. У середньому fps падав до 20 кадрів за секунду, а графіка починала сильно підгальмовувати.

Зараз читають  Названо функції iOS 18 які запозичені з Android

На відміну від успішної адаптації Resident Evil Village для iPhone, версія Resident Evil 4 Remake для iOS не пропонує жодних налаштувань та використовує пресет. Примітно, що довгоочікувана функція трасування променів, яку спочатку форсилала Apple, відсутня.

На iPad Pro з чіпом M2 продуктивність була просто чудовою. На планшетах гра йде у вищій роздільній здатності і з більш стабільною частотою кадрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.