iPhone 16 отримає ще одну кнопку: деталі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Днями портал MacRumors розкрив ключові особливості дизайну майбутніх смартфонів серії iPhone 16, приділивши особливу увагу новій кнопці “захоплення”. Однак інсайдери не вказали призначення цього елемента управління. Тепер журналіст Bloomberg Марк Гурман розповів, для чого вона потрібна.

Реклама

За словами Гурмана, моделі iPhone 16 будуть оснащені новою спеціальною кнопкою для зйомки відео. Звичайно ж сама назва кнопки “захоплення” натякає на подібний сценарій, але вперше цю інформацію підтвердило надійне джерело.

Кнопка захоплення буде розташована на нижній частині правого торця iPhone 16. Вона замінить антену mmWave в американських iPhone, а та переїде на ліву грань. Сама кнопка буде сенсорною з тактильною зворотною віддачею, а не механічною, як всі інші кнопки. Очікується, що кнопка “захоплення” складатиметься з датчика, який зможе розпізнавати силу тиску.

Поки не зрозуміло, для чого Apple потрібна окрема кнопка “захоплення”, якщо камеру можна запустити з екрана блокування або натисканням на кнопку “дія” в iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max. Найімовірніше, компанія представить серію iPhone 16 у вересні 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: