Samsung Galaxy S24 надсилатиме повідомлення через супутник

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Новий витік підтвердив, що Galaxy S24 дає змогу надсилати текстові повідомлення через супутник у надзвичайних ситуаціях.

Реклама

Цей скріншот з телефону Galaxy показує те, що Samsung називає функцією екстрених повідомлень через супутник, яка дебютує в Galaxy S24. Samsung пояснює, що якщо ви зателефонуєте до служби екстреної допомоги, коли перебуваєте поза зоною дії або не під’єднані до мобільної мережі, Samsung під’єднає вас через супутникову мережу, щоб ви могли надіслати екстрене повідомлення.

Ця функція, ймовірно, працюватиме так само, як і на останніх iPhone. Ви можете надсилати текстові повідомлення зі своїм місцем розташування по GPS командам екстреного реагування, щоб вони могли вас знайти і запропонувати допомогу. Ця функція, найімовірніше, буде доступна на пристроях Galaxy S24 на базі чипів Exynos і Snapdragon.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: