Смартфони Google тепер можна продіагностувати, набравши один номер

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

За допомогою нового інструменту Google ви зможете діагностувати телефони Pixel. Просто введіть ##7287### на клавіатурі, і вуаля. Цей додаток на пристрої дає змогу користувачам проводити комплексну діагностику, гарантуючи, що їхні телефони Pixel будуть в ідеальному стані до або після ремонту.

Реклама

Додаток пропонує набір діагностичних інструментів, що дають змогу провести повну перевірку стану пристрою або зосередитися на конкретних сферах, як-от дисплей, датчики та можливості підключення. Він доступний на всіх телефонах Pixel.

Google також представляє оновлені керівництва з ремонту, розроблені з метою зробити їх більш зручними для техніків і ентузіастів. Доступні англійською та французькою мовами, ці керівництва наразі охоплюють Pixel Fold, Pixel 8 і Pixel 8 Pro, а незабаром планується поширити їх і на інші пристрої.

Щоб додати додатковий рівень конфіденційності, Google представляє “Режим ремонту” – функцію для власників Pixel, які віддають свій телефон у ремонт. Подібно до режиму ремонту Samsung, ця функція захищає вашу конфіденційну інформацію, поки технічні фахівці займаються своїми справами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: