Новий процесор Samsung отримає потужнішу графіку, ніж Apple A17 Pro

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Майбутній процесор Exynos 2400 від Samsung викликає інтерес у зв’язку з обіцянками про поліпшену графіку.

Реклама

Хоча подробиці його можливостей не розкриваються, повідомляється, що графічний процесор, розроблений у співпраці з AMD, буде потужнішим, ніж той, що вбудований в Apple A17 Pro.

Цей чіп, очікуваний у деяких моделях Galaxy S24, також обіцяє більш ефективне використання тепла завдяки застосуванню технології Fan-Out Wafer Level Packaging.

Процесор Exynos 2400 виробляється на поліпшеному 4-нм техпроцесі Samsung, що, за чутками, приносить не тільки поліпшення продуктивності, а й більш високі показники виробництва.

Важливим моментом стає співпраця з AMD над графічним процесором Xclipse 940, який, за чутками, випереджає свого конкурента з табору Apple.

Однак, як зазначають експерти, чутки завжди слід сприймати обережно, адже подібні обіцянки про приголомшливі характеристики вже зустрічалися в минулому, і результати не завжди відповідали очікуванням.

Втім, незабаром ми дізнаємося, наскільки достовірними виявилися ці твердження, оскільки презентація Galaxy S24 намічена на середину січня наступного року.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: