Samsung може перестати виробляти смартфони

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Південнокорейська компанія Samsung хоче перейменувати свої “смартфони”. Перший пристрій під новою назвою може вийти вже в січні 2024 року.

Реклама

Наступного місяця має відбутися презентація нового Samsung Galaxy S24, який, за чутками, матиме велику кількість функцій, пов’язаних зі штучним інтелектом (ШІ). Виходячи з цього, компанія вважає, що термін “смартфон” більше не відповідатиме можливостям пристрою.

Samsung зараз розглядає можливість перейменування гаджета в “AI Phone” (ШІ-Фон). Саме таке позначення стануть використовувати для майбутніх пристроїв. Ця назва має підкреслити перевагу південнокорейського IT-гіганта в галузі ШІ.

Інсайдери стверджують, що Samsung Galaxy S24 зовні буде схожий на попередні флагманські моделі. Вартість на старті продажів має залишитися на рівні Galaxy S23.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: