Чим дивуватимуть Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus і Galaxy S24 Ultra: розкрито ШІ-можливості One UI 6.1

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Мережу злили подробиці (з картинками) про можливості штучного інтелекту, які будуть реалізовані в прошивці One UI 6.1. Низка функцій немов скопійована у Google.

Реклама

Наприклад, користувачі смартфонів Samsung під управлінням One UI 6.1 зможуть генерувати шпалери за допомогою текстових запитів. Можна буде вказати окремо предмет і фон, на основі цих даних нейромережа створить зображення. На заставку екрана блокування можна буде додати портрет або ефекти погоди.

Інтегрований в One UI 6.1 фоторедактор задіє ШІ для переміщення об’єктів з однієї картинки на іншу за допомогою звичайного жесту перетягування. Також редактор зможе домальовувати зображення.

У Samsung Notes з’явиться функція, яка зараз є в браузерах: застосунок за запитом користувача проаналізує довгу нотатку і видасть на екран найсутіснішу суть у кількох реченнях. Samsung Notes також буде автоматично форматувати рукописні нотатки після їх перетворення на текст.

One UI 6.1 зможе перекладати голосові виклики в режимі реального часу з однієї мови на іншу для обох співрозмовників.

Ймовірно, це далеко не повний перелік можливостей ШІ в One UI 6.1. Згідно з попередніми даними, першими моделями з попередньо встановленою One UI 6.1 стануть Galaxy S24, Galaxy S24 Plus і Galaxy S24 Ultra. Samsung офіційно продемонструє можливості ШІ своїх нових флагманів 8 січня 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: