POCO X6 Pro 5G пройшов FCC-сертифікацію: деталі про оперативну пам’ять, сховище та зарядку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Смартфон POCO розширив свій асортимент продукції, представивши POCO X5 5G та POCO X5 Pro 5G. Тепер компанія готується до випуску POCO X6 Pro 5G.

Реклама

Нещодавні появи моделі на платформах сертифікації, таких як NBTC і BIS, натякають на те, що офіційний реліз відбудеться вже дуже скоро. Додаткове підтвердження надходить з сайту сертифікації FCC, де також розкриваються деталі щодо оперативної пам’яті, внутрішнього сховища та зарядки POCO X6 Pro 5G.

Сертифікаційна інформація на сайті FCC про POCO X6 Pro 5G:

  • POCO X6 Pro 5G з’явився на сайті сертифікації FCC під номером моделі 2311DRK48G, де ‘G’ вказує на глобальний варіант.
  • Згідно зі списком FCC, пристрій буде представлений у двох конфігураціях пам’яті: 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ внутрішньої, або 12 ГБ ОЗП та 512 ГБ внутрішньої.
  • Сертифікація також підтверджує, що смартфон отримає можливості 5G та підтримку NFC, розширюючи опції підключення.
  • Операційна система для POCO X6 Pro 5G зазначена як Xiaomi HyperOS 1.0, що вказує на середовище програмного забезпечення, на якому він буде працювати.
  • Сертифікація FCC підтверджує наявність підтримки швидкої зарядки 67 Вт, сприяючи ефективному та швидкому поновленню заряду батареї.
  • POCO X6 Pro 5G вийде на світовий ринок під ім’ям Redmi K70e.

Деталі щодо POCO X6 Pro 5G залишаються обмеженими, проте очікується, що це може бути переосмислена версія Redmi K70e, який був представлений в Китаї минулого місяця, має ідентичний номер моделі 2311DRK48C (з ‘C’ для китайського варіанту).

Додатково, індійський варіант POCO X6 Pro з номером моделі 2311DRK48I (з ‘I’ для індійського варіанту) успішно пройшов сертифікацію BIS. Це співпадіння номерів моделей різних варіантів натякає на можливий зв’язок між POCO X6 Pro 5G і Redmi K70e.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерело91mobiles

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: