ШІ, інший дизайн, нові функції: що отримають свіжі iPhone

The Journal app is seen on an Apple iPhone in this photo illustration taken on 10 November, 2023 in Warsaw, Poland. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

До випуску iOS 18 дуже багато часу. Але вже зараз інсайдери мають інформацію про окремі функції, які отримають iPhone наступного року. Про це повідомляє 9to5Mac.

Можна чекати оновленої версії Siri. Вона стане більш інтелектуальною і здатною використовувати переваги штучного інтелекту. Мова про технологію великої мовної моделі. Крім того, ШІ інтегрують у додаток “Повідомлення”. З’явиться можливість ставити запитання та автоматично доповнювати речення. І з цієї ж теми – функція для Apple Music зі створення автоматично згенерованих плейлистів. Ще зі штучним інтелектом будуть програми iWork – Keynote і Pages.

Ключове – підтримка RCS (Rich Communication Services). Вона наступник смс і ммс. З нею користувачі зможуть надсилати один одному повідомлення, навіть не використовуючи однакові сервіси та пристрої. Розблокуються функції міток про прочитання, індикатори набору тексту, підтримка надсилання високоякісних зображень і відео для спілкування між iPhone і Android. RCS зможе працювати через мобільний зв’язок або Wi-Fi, на відміну від звичайних смс.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я