Приблизний час читання: 6 хв

Стало відомо, які розміри дисплеїв отримають iPhone в 2018 році

0

Не встигли iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X вийти в світ, як уже почала з’являтися інформація про моделі 2018 року. Як повідомляє видання Korea Herald, в лінійці iPhone наступного покоління з’явиться модель з LCD-екраном діагоналлю більше шести дюймів.

Правда, видання не уточнює, чи буде шестидюймова версія випущена поряд з 4,7- і 5,5-дюймовими пристроями.

Перші чутки про новинки 2018 року з’явилися ще в травні. Однак тоді увагу було приділено версії з OLED-екраном, а про LCD мова не йшла. З чуток, OLED-версія повинна випускатися з дисплеями діагоналлю 5,28 дюйма і 6,46 дюйма. Проте, в статті на ETNews повідомлялося, що купертіновці відмовилися від випуску 5,28-дюймового пристрою і зосередяться на 5,85- і 6,46-дюймових iPhone. Стаття в Korea Herald підтверджує ці дані.

Отже, якщо зібрати воєдино всі перераховані вище відомості, виходить, що в наступному році Apple може випустити 5,8-дюймову і 6,46-дюймову модель Plus з OLED-екраном і як мінімум один пристрій з LCD-дисплеєм діагоналлю 6 дюймів або більше.

Зі статті:

«Згідно з публікацією Korea Herald від 25 вересня, Apple вирішила в наступному році відмовитися від меншого 5,28-дюймового iPhone з OLED-дисплеєм на користь більшої за розміром 6-дюймової LCD-моделі.

Посилаючись на місцевих виробників деталей, спочатку Apple замовила панелі у свого єдиного постачальника OLED-дисплеїв Samsung Display з розрахунку випустити три моделі iPhone з OLED-екранами діагоналлю 5,28, 5,85 і 6,46 дюйма. Однак, згідно з повідомленням, робота над 5,28-дюймовою версією недавно була припинена, ймовірно у зв’язку з низьким попитом на менші моделі ».

Korea Herald цитує місцевих виробників деталей, які повідомили, що Apple вирішила відмовитися від 5,28-дюймової версії через низький попит на пристрої з меншою діагоналлю екрану. Замовлення на виробництво OLED-панелей для двох інших версій Samsung Display.

Читайте також  iPhone з iOS 14 тепер повідомить, коли додатки стежать за вами: як перевірити

Екрани для LCD-версії буде виробляти компанія Japan Display. На думку експертів, Apple не буде більше випускати маленькі смартфони через зростання популярності пристроїв з великим екраном для перегляду відео. Відзначимо, 6,46-дюймовий iPhone буде більшим за розміром, ніж 6,3-дюймовий Galaxy Note 8.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут