Нова інсайдерська інформація про Samsung Galaxy S24 Ultra свідчить про зміну дизайну екрану

Одне з головних питань, яке ми ставимо з приводу Samsung Galaxy S24 Ultra, що готується до випуску, полягає в тому, чи збирається Samsung відступити від традицій і оснастити флагман плоским екраном. Згідно з останнім витоком, це не зовсім так.

Як повідомляє @RoderSuper на X (соціальна платформа, раніше відома як Twitter) з посиланням на SamMobile , екран S24 Ultra не зовсім плоский. Очевидно, на обідках є вигин у 0,3-0,4 мм, тобто лише натяк на вигин.

Це випливає з витоку зображень , які ми бачили на початку цього тижня і на яких передбачалося, що Samsung дійсно вибрала плаский дисплей. В останні кілька років моделі Ultra випускаються з вигнутими краями, що впливає на естетику, ремонтопридатність та відчуття від використання телефонів.

За словами джерела, в той час як ліва і права рамки у S24 Ultra мають той же розмір, що і у Samsung Galaxy S23 Ultra, верхня і нижня рамки нового телефону будуть вдвічі товщі, ніж у поточної моделі.

S24 Ultra має вигнутий (03-0,4 мм) корпус, а не плоский. Розміри верхнього та нижнього обідків однакові. Розмір удвічі менший, ніж у S23U. Однак лівий та правий обідки такі ж, як у S23U. 25 листопада 2023 року.

Чутки на сьогодні

Зважаючи на все, рамка екрану S24 Ultra буде менш вигнутою, ніж раніше, але не зовсім плоскою. Ми також чули, що за iPhone 15 Pro в ньому буде застосована більш міцна титанова рамка по краях.

Що стосується камер, то, за чутками , на задній панелі будуть встановлені основна 200 Мп, надширококутна 12 Мп, телефото 10 Мп (з 3-кратним оптичним зумом) та телефото 48 Мп (з 5-кратним оптичним зумом). Це значне поліпшення щодо телеоб’єктива.

Витоки не обмежуються тільки апаратною частиною: виявлення коду, прихованого в додатку Instagram для Android, вказує на те, що телефони Galaxy S24 володітимуть якоюсь ексклюзивною функцією запуску Instagram.

Нам не доведеться довго чекати, щоб дізнатися, як виглядає Samsung Galaxy S24 Ultra і які компоненти будуть встановлені всередині, оскільки ми вважаємо, що цей телефон (та інші телефони цієї серії) з’являться в середині січня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я