Стало відомо, які смартфони Xiaomi та Redmi отримають HyperOS у грудні 2023 року.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Xiaomi оновила дорожню карту випуску новітньої операційної системи HyperOS: компанія розповіла, що в грудні бета-версія цієї ОС вийде для чотирьох смартфонів. Ці моделі – Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Redmi K50 Ultra, Redmi K50 Gaming.

Реклама

Перелік невеликий, але слід зазначити, що у листопаді Xiaomi випустила бета-версії HyperOS для дев’яти моделей своїх смартфонів: 2 листопада – Xiaomi 14 Pro та Xiaomi 14; 14 листопада – Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Redmi K60 Pro та Redmi K60; 21 листопада – Xiaomi MIX Fold 3, Xiaomi MIX Fold 2. Отже компанія старанно працює над новим ПЗ.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: