Samsung випустила оновлення, щоб продати побільше смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Фірмова оболонка Android версії ONE UI 6.0 викликає вигоряння екранів. Традиційно в пристроях корейського виробника екрани AMOLED захищаються від цього технологією Pixel Shift. Вона зміщує пікселі з коротким часовим інтервалом, даючи змогу уникнути появи залишкового зображення. Подовжуючи таким чином термін служби панелі.

Реклама

В ONE UI 6.0 ця функція відключена. Користувачі публікують у мережі докази некоректної роботи системи та інструкцію, як визначити, чи ввімкнено Pixel Shift. Сам виробник поки не підтвердив існування проблеми, не відповів на скарги і не заявив про роботу над усуненням помилки.

То може, це просто маркетинговий хід? Мовляв, ми випадково, ми не знали, але, якщо вже екран пошкоджений, купіть новий гаджет. Цікавий хід, але навряд чи постраждалі його оцінять.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: