Samsung Galaxy S24 Ultra показали вживу: плоский екран та матова срібляста панель

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У мережі з’являється все більше подробиць про майбутнє оновлення флагманської лінійки смартфонів Samsung. Цього разу, надбанням громадськості стали докладні фотографії, на якому нібито представлений Samsung Galaxy S24 Ultra.

Реклама

Цікаво, що за даними джерела, це саме справжній телефон, а не його макет, який зазвичай використовується виробниками чохлів і аксесуарів. Джерелом став користувач David Martin (@DavidMa05368498), і хоча в нього немає довгої передісторії витоків, високу ймовірність достовірності фото вже підтвердили більш імениті мережеві інформатори, включно з @EqualLeaks і IceUniverse.

Крім того, показаний на фото пристрій збігається з більш раннім витоком макетів. Цього разу фото дають змогу розглянути потенційний Samsung Galaxy S24 Ultra детальніше. Підтверджуються зміни в дизайні – більш незграбний, з плоскими панелями і екраном.

Офіційний дебют серії Samsung Galaxy S24 очікується 17 січня 2024 року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: