Нові витоки про iPhone 16 та iPhone 16 Pro дають уявлення про дизайн

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Свіжі відомості про те, що чекати від серії iPhone 16 наступної осені, вже починають з’являтися, включаючи інформацію про розміри та вагу. Хоча все ще може змінитися – адже до їхнього офіційного анонсу залишається ще 11 місяців – але останні деталі дають уявлення про те, на що можна очікувати.

Реклама

MacRumors повідомляє, що будуть незначні зміни, і перші припущення вказують на те, що чохол для iPhone 15 не буде сумісний з новою моделлю. Новий звіт підтверджує чутки про збільшення розмірів дисплеїв iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max. Такою є на даний момент інформація.

Apple готує до випуску iPhone 16 та iPhone 16 Plus

Очікується, що iPhone 16 буде включати ще одну версію Plus. Деякі повідомлення вказують на те, що модель 14 Plus не мала великого попиту, що призводить до думки про можливе обмеження продажів Plus-версій. На даний момент це лише припущення. За новим звітом, очікується, що розміри наступних версій iPhone та iPhone Plus будуть такими ж, як у поточних моделей, за винятком незначного збільшення ваги, на 2 г у кожного пристрою. Розміри дисплеїв не будуть змінені в порівнянні з поточними 6,1-дюймовими та 6,7-дюймовими екранами, що не дивно, враховуючи збереження загальних розмірів телефонів. Можливо, це означає, що iPhone 16 і 16 Plus не з’являться більш вузькі рамки, як у моделях iPhone 15 Pro і Pro Max.

Раніше повідомлялося, що наступні моделі телефонів можуть повернутися до вертикального розташування камер на відміну від діагонального розташування на iPhone 15. Також передбачається, що кнопка дії, яка була представлена ​​минулого місяця на iPhone 15 Pro, може з’явитися в наступних моделях.

Apple: iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max

Очікуються суттєві зміни у цій галузі. Прогнозується збільшення екранів приблизно на 0,2 дюйми, досягнувши 6,3 дюйми і 6,9 дюйми для моделей Pro і Pro Max відповідно. Це, звичайно, вплине на розміри, як підтверджують нові дані. Товщина iPhone 16 Pro буде такою ж, як у поточної моделі – 8,25 мм, трохи товщі, ніж у iPhone 14 Pro.

Висота збільшиться на 3 мм, з 146,6 мм до 149,6 мм, а ширина – з 70,6 мм до 71,45 мм, тобто менш ніж на міліметр. Це спричинить збільшення ваги на 7 грамів, до 194 грамів. Тим не менш, це на 16 грамів легше, ніж iPhone 15 Pro.

Зміни впливають і модель Max. Товщина залишається незмінною – 8,25 мм, а висота збільшується на 3,1 мм, з 159,9 мм до 163 мм. Ширина також збільшується з 76,7 мм до 77,58 мм. При збільшенні вага збільшується, але тепер лише на 4 грами, досягаючи 225 г, що все ще на 15 грамів легше, ніж у iPhone 14 Pro Max.

Які висновки можна зробити із цієї інформації?

Схоже, що розміри відповідають тенденції збільшення екранів у моделей iPhone Pro наступного року. Вага підтверджує, що титановий корпус залишиться у моделях Pro, а не у звичайних iPhone.

Хоча це може бути незначною інформацією, вона може бути важливими індикаторами майбутніх змін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: