Відставити паніку: у Huawei робили заяву для фанатів Android

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Huawei заявила, що не має наміру випускати власну операційну систему HarmonyOS для смартфонів, що продаються за межами Китаю. Таким чином, такі користувачі можуть користуватися додатками, створеними для Android. Адже оболонка для пристрою під назвою EMUI знаходиться за межами Китаю. Про це повідомляє MyDrivers.

Реклама

Непорозуміння виникло через анонс наступного покоління операційної системи HarmonyOS – HarmonyOS Next . Це чисте творіння Huawei, без використання проектів з відкритим вихідним кодом Android і підтримки APK-файлів для Android-додатків.

Загалом компанія випустила вже чотири версії HarmonyOS. Вона не використовується в смартфонах за межами Китаю. Однак ОС використовується в телевізорах і розумних годинниках.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: