Смартфони

ТОП-7 флагманських смартфонів 2023!

Share
Час читання: 5 хв.

Якщо ви хочете придбати найпередовіший топовий смартфон, то дана стаття допоможе вам у цьому.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra заслужено займає своє лідируюче місце у цьому списку. Пристрій має унікальний набір функцій, який охоплює практично все, що очікується від флагманського смартфона.

Деякі можуть розглядати як мінус те, що S23 Ultra не дуже відрізняється від попередньої моделі. Однак смартфон пропонує кілька значущих оновлень, зберігаючи основні характеристики, які вже були у S22 Ultra. Малі зміни в дизайні значно покращують зручність використання, а нова камера на 200 мегапікселів – це величезний прогрес порівняно зі 108 мегапікселями у попередній моделі. Хоча S Pen не зазнав серйозних змін, але він є найкращим серед інших стілусів. Крім того, Galaxy S23 Ultra має чудовий дисплей і відмінний час роботи акумулятора.

Apple iPhone 15 Pro Max

Крім титанової рами, телеоб’єктиву з 5-кратним збільшенням, порту USB-C, iPhone 15 Pro Max слід розглянути до покупки через його всеосяжний досвід користувача, вишуканий дизайн, висококласне обслуговування і гарантії, характерний для iOS, а також універсальну камеру, здатну створювати чудові фотографії та відео. Усі переваги смартфона можна перераховувати безкінечно.

Одне з важливих поліпшень може бути непоміченим для звичайних користувачів. Йдеться про можливість запису відео 4K60 ProRes прямо на зовнішній SSD-накопичувач або картку пам’яті, що відкриває нові можливості для робочих процесів, які раніше були недоступні.

iPhone 15 Pro Max виконує багато обіцянок, включаючи збільшення продуктивності. Apple ніколи не ставила собі за мету залучення технічно просунутих користувачів смартфонів через iPhone, воліючи завойовувати широку аудиторію стабільною якістю, високим рівнем обслуговування та простотою використання, а також деякими професійними функціями. І ця стратегія продовжує давати свої плоди, працюючи краще, ніж будь-коли.

Тож чи варто купувати новий iPhone? Так, це один з найкращих iPhone, коли-небудь створених. Він має вишуканий дизайн, чудовий дисплей, високу продуктивність, відмінну звукову систему, професійні камери, визначні можливості фото і відео, довгий час автономної роботи і привабливу, хоча трохи незвичайну, операційну систему iOS.

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro – флагманський смартфон, який легко зможе сподобатися кожному. Крім привабливого керамічного дизайну, смартфон оснащений одним із найкращих дисплеїв в індустрії – OLED з роздільною здатністю 1440p, 10-бітною глибиною кольору, динамічним оновленням 120 Гц та підтримкою Dolby Vision.

Телефон оснащений найновішим чіпсетом Snapdragon 8 Gen 2, що має кращу продуктивність у своєму класі. Xiaomi 13 Pro забезпечує відмінну термостійкість. Час роботи акумулятора заслуговує на похвалу, а швидкість зарядки 120 Вт, включена в комплект, стала рідкістю, за що Xiaomi окреме спасибі. Помітно висока гучність і якість динаміків також заслуговують на увагу.

Xiaomi 13 Pro також визнається одним із найкращих камерофонів 2023 року. Основна камера оснащена фотосенсором Sony IMX989 дюймового розміру, а Leica, відомий бренд, взяв участь у розробці програмного забезпечення та додаванні оптиці спеціального покриття антивідблиску. У налаштуваннях камери представлені профілі кольору Leica Vibrant і Authentic, а також доступні завантажені пресети для креативних зйомок, такі як «Відеоблог» і «Довга витримка».

Телеоб’єктив має 3,2-кратний оптичний зум. Характеристики допоміжної камери вражають: роздільна здатність 50 Мп, діафрагма f/2.0 та фазовий автофокус. У Xiaomi описують його як «плаваючий телеоб’єктив». Таємниця полягає у системі лінз, розділених на дві групи. Завдяки цьому камера здатна знімати з мінімальної дистанції 10 см, що робить її придатною навіть для макрозйомки.

Xiaomi 13 Pro має незначні вади. По-перше, смартфон досить слизький, тому без чохла не обійтися. Старомодна селфі-камера не відповідає стандартам флагманів, особливо для смартфона з такою камерою. Тим не менш, Xiaomi 13 Pro виконує всі свої обіцянки, залишаючись одним із найкрасивіших, потужних та професійних пристроїв. Цей смартфон оснащений передовими технологіями для обробки зображень і коштує кожної гривні.

Samsung Galaxy Z Fold5

Galaxy Fold5 є найкращим рішенням серед складних флагманських смартфонів на ринку. Незважаючи на те, що апаратна частина може здатися трохи застарілою в порівнянні з деякими конкурентами, повний пакет програмного забезпечення не має собі рівних. Тонкий чохол S-Pen є чудовим доповненням до лінійки аксесуарів Fold та стає незамінним інструментом для досвідчених користувачів.

Fold5 пропонує відмінний захист від вологи та пилу, чудові дисплеї, відмінну продуктивність та камеру. Час автономної роботи теж вражає, хоча швидкість заряджання може здатися дещо повільною.

Samsung вражає своєю реалізацією багатозадачності у Fold5 та програмними рішеннями, доступними в One UI 5.1.1 Plus. З виходом Android 14 з One UI 6 попереду, Fold5 буде одним із перших пристроїв, які отримають цю версію операційної системи.

Звичайно, Fold5 має низку недоліків. Так, наприклад, швидкість заряджання могла б бути вищою, і система камер могла б виграти, якщо було б оновлення надширококутної камери. Корпус, хоч і виглядає вражаюче, але він не такий ефектний, як Honor Magic V2 або Huawei Mate X3.

У багатьох країнах Galaxy Fold5 практично не має конкурентів, оскільки китайські виробники неспішно виводять свої складні пристрої на світові ринки. До того ж, смартфон може завжди покладатися на переваги OneUI, що виділяє його серед конкурентів.

Honor Magic5 Pro

Honor Magic5 Pro – смартфон з визначними характеристиками, включаючи чудовий дисплей, потужні динаміки, передовий чіпсет та високотехнологічні камери. І все це упаковано в гарний та унікальний корпус із захистом за стандартом IP68.

Смартфон успішно пройшов тести на продуктивність та порадував швидкістю зарядки. Камера у Honor Magic5 Pro на висоті: знімки з високою роздільною здатністю, природні та збалансовані за всіма параметрами. Відео також вражають, хоча деякі інші флагмани поза конкуренцією.

Не зважаючи на свої плюси, Honor Magic5 Pro не позбавлений недоліків. Якість 2-кратного цифрового зуму не завжди є бездоганною, особливо в порівнянні з іншими моделями, оснащеними 1-дюймовими основними камерами. Відсутня можливість зйомки у форматі 8K. Крім того, графічний процесор може знизити свою продуктивність при максимальному навантаженні, що слід враховувати під час ігор з високими вимогами до графіки.

Незважаючи на перелічені недоліки, Honor Magic5 Pro залишається привабливим варіантом із флагманськими можливостями. Ми рекомендуємо цей смартфон, тому що він пропонує практично все, що потрібно, і при цьому не є найдорожчою пропозицією на ринку.

Google Pixel 8 Pro

Google вирішила багато проблем, які були відзначені у смартфонах попереднього покоління. Нова камера для селфі Pixel 8 Pro тепер не викликає нарікань, а надширококутна камера значно покращилася. Було також помічено покращення швидкості заряджання.

Якщо говорити про недоліки, то власний чіпсет Pixel дещо відстає від поточних стандартів абсолютної продуктивності. Обмежена доступність регіональних ексклюзивних функцій програмного забезпечення також викликає певні складнощі.

Тепер поговоримо про плюси Pixel 8 Pro. Новий екран знаходиться на рівні лідерів в промисловості. Це не означає, що старий дисплей був поганим, але нова панель Super Actua найвища похвала. Підтримка програмного забезпечення також стає найкращою в індустрії. Pixel 8 Pro, безумовно, залишається одним із найкращих камерофонів.

Цього року Google додала термометр до козирок на задній панелі пристрою, що є дуже цікавим рішенням. Іншим приємним нововведенням є плаский дисплей.

Google могла б обмежитися меншими змінами у цьому поколінні, при цьому піднявши ціну, але натомість вони реально внесли суттєві покращення, просуваючи серію вперед.

OnePlus Open

OnePlus Open чудово доповнює сегмент складних пристроїв і готовий конкурувати з Galaxy Z Fold5. Він має стильний і, імовірно, більш міцний дизайн, ніж Z Fold5. Більш тонкий і легкий, Open також має перевагу як дисплей: обидва екрани мають більш високу роздільну здатність, більшу глибину кольору і підтримку Dolby Vision.

Цей смартфон працює на останньому доступному чіпі Snapdragon, забезпечуючи стабільну продуктивність завдяки системі охолодження та оптимізації програмного забезпечення.

Камери Hasselblad вражають природністю зображення, забезпечуючи високу якість фотографій та відео як вдень, так і вночі. Однак дві виділені селфі-камери не зроблять вражаючих знімків.

OxygenOS 13 надає багато функцій і легко налаштовується. Ексклюзивна складна багатозадачна система Open Canvas також є розумною та зручною. OnePlus обіцяє 4 роки основних оновлень Android та ще одне оновлення безпеки.

Незважаючи на безліч позитивних аспектів, OnePlus Open не є ідеальним складним пристроєм. Він не підтримує ігри HFR, фотографії з камери на основному корпусі бувають розмитими.

Тим не менш, OnePlus Open чудова альтернатива Fold5, особливо якщо вам не потрібен стілус і водонепроникність. Якщо ви шукаєте універсальний пристрій, цей OnePlus може стати ідеальним вибором.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    З’явилася дешево альтернатива Apple Pencil

    Анонсовано SonarPen 2, оновлену версію бюджетної альтернативи Apple Pencil, з новими функціями і поліпшеним дизайном.…

    23.11.2024

    Google поліпшила функцію Android Switch для швидкого налаштування нових смартфонів

    Google наближається до поліпшених можливостей швидкого перенесення файлів та інших даних між Android-смартфонами. Для цих…

    23.11.2024

    Новий iPhone 17 і тонкий iPhone 17 Air не отримають п’ятикратний телеоб’єктив

    Базові моделі iPhone 17 і тонкий iPhone 17 Air, очікувані 2025 року, позбудуться телеоб'єктива з…

    23.11.2024

    Google судиться з колишнім інженером через витік інформації про чипи Pixel

    Google подала позов проти колишнього співробітника Харшіта Роя, звинувативши його в крадіжці та розголошенні конфіденційної…

    23.11.2024

    Google скасувала розробку Pixel Tablet 3

    Google офіційно закрила проект Pixel Tablet 3 ("Kiyomi"), змінивши тим самим свою планшетну стратегію. Що…

    23.11.2024

    Приховані можливості Microsoft Bing Wallpaper налякали користувачів

    Незважаючи на гадану нешкідливість, додаток Microsoft Bing Wallpaper, що оновлює шпалери робочого столу зображеннями з…

    23.11.2024