Вартість смартфонів Apple для багатьох вже давно перевалила психологічну позначку, і не кожен готовий витратити таку суму на звичайний телефон. Причому якщо ви хочете отримати дійсно гідні характеристики, доведеться розщедритися ще сильніше на моделі Pro і Pro Max. Базові Айфони вже кілька поколінь практично не становлять інтересу, тому що програють більшості навіть недорогих Андроїд-смартфонів за своїми можливостями. Так що якщо ви вирішили купувати новий телефон і вже готові поринути у світ Android, то ми готові вам допомогти.
Nothing Phone (2) чи Realme GT3? А може взагалі Samsung Galaxy S23 Ultra? Зібрали спеціально для вас п’ять чудових Андроїд-смартфонів , на які можна спокійно перейти з Айфона в 2023 році і не зазнати ніякого дискомфорту. Спробуйте і повернутися назад ви вже не зможете.
Якщо вам важливі не тільки характеристики вашого смартфона, але і його зовнішній вигляд, то вам однозначно варто дивитися на Nothing Phone (2) . Це найнезвичайніший і при цьому справді стильний апарат, який можна знайти сьогодні на ринку. Прозора задня панель, що реагують на сповіщення світлодіоди, які розташовані практично по всій спинці. Знаю користувачів Айфон, які просто втомилися від нудного вигляду яблучних телефонів. Nothing Phone (2) точно не дасть скучити, адже підсвічуванням ззаду ви можете керувати самостійно.
З погляду показників тут теж усе на відмінному рівні. OLED екран 6,7 дюйма з частотою оновлення 120 Гц , продуктивний Snapdragon 8+ Gen1 , 12 ГБ оперативної пам’яті та мінімум 256 ГБ внутрішнього накопичувача. Ну а подвійна камера на 50 МП дозволить вам робити чудові знімки, які вас точно не розчарують.
Влітку в мене настав час міняти смартфон, і я дуже довго перебував у роздумах. Чи то почекати Айфон 15, чи знову взяти який-небудь хороший Андроїд . Припустивши майбутню ціну смартфонів Apple , я зрозумів, що не готовий стільки платити за телефон, і вирішив знову подивитися у бік конкуруючої платформи. Я зупинив свій вибір на POCO F5 Pro. Тут і великий AMOLED екран 6,67 дюймів із частотою оновлення 120 Гц , продуктивний процесор Snapdragon 8+ Gen1 , який тягне всі ігри на максимумі, ємний акумулятор на 5160 мАг. Мінімум 8 ГБ ОЗП. Але я раджу вам вибирати конфігурацію із 12 ГБ. Різниця в ціні невелика, проте завжди буде запас. Ну і порадує, звичайно ж, щонайменше 256 ГБ внутрішнього накопичувача.
Такого обсягу вистачить більшості користувачів, щоб зберігати фотографії, програми та інші файли. Apple варто було б повчитися. Ну, а ще мене порадували камери. Щоб не бути голослівним, просто перегляньте знімки в огляді Xiaomi 13T Pro. Усі фото самого апарата зроблено на POCO F5 Pro. Всі вони вийшли яскравими, і ними справді не соромно поділитися з друзями. Щодо відео, то якість оптичної стабілізації впритул наблизилася до Айфонів, але все ще їх не наздогнала. Однак відео я записую дуже рідко, тому результат мене повністю влаштовує. Та й ціна знімає всі питання щодо цього.
Для тих, хто вважає, що окрім Apple та Samsung жоден виробник не робить гідні апарати, у нас теж є що запропонувати. Вам просто потрібний топовий Samsung Galaxy S23 Ultra , який не дозволить вам засумніватися в тому, що ви купили флагман. Тут великий екран Dynamic AMOLED 2X на 6,8 дюйма з частотою оновлення 120 Гц , потужний процесор Snapdragon 8 Gen2 , мінімум 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ внутрішнього накопичувача. При цьому ви можете вибрати навіть комбінацію на 12 ГБ + 1 ТБ, і проблем із місцем у смартфоні у вас точно не буде.
Ну і не можна оминути стороною камери, які використовуються в Samsung Galaxy S23 Ultra. А їх тут аж чотири. По-перше, це основний модуль на 200 МП з діафрагмою f/1.7 . Просто вдумайтеся в цей дозвіл. З деталізацією навіть за умов недостатнього освітлення не виникне проблем. По-друге, дві телефото камери на 10 МП. Одна підтримує 3-кратний оптичний зум , а інша – 10-ти. Та й на закуску залишився суперширик на 12 МП. З таким набором ви легко зробите якісні фотографії і всі найважливіші моменти залишаться у вас в пам’яті.
Не можна оминути і смартфон Xiaomi 13T Pro, який компанія презентувала ще у вересні. Мені довелося потестувати цей апарат деякий час, і можу сміливо рекомендувати його до покупки всім, хто сумнівається. У ньому використовується AMOLED екран на 6,67 дюймів з частотою оновлення 144 Гц , найпотужніший чіпсет MediaTek Dimensity 9200+ , який вибиває в бенчмарку AnTuTu шикарні 1,5 мільйона балів. Ну а камери в цьому апарату налаштовувала Leica, тож фотографії та відео взагалі не викликають жодних питань. До речі, система стабілізації у пристрої відпрацьовує дуже якісно.
Не забув виробник і пам’ять. У мінімальній конфігурації ви знайдете 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ накопичувача. Але можна трохи доплатити та вибрати версію на 512 ГБ або взагалі купити варіант на 16 ГБ + 1 ТБ. Тоді проблем із тим, куди щось зберегти, у вас не виникне. Ну а за автономність у Xiaomi 13T Pro відповідає батарея на 5000 мАг . Айфонам такі акумулятори навіть не снилися. Є у Xiaomi 13T Pro один маленький мінус. У ньому немає бездротової зарядки. Однак якщо ви не користуєтеся, то відсутність навіть не помітите. Зате тут підтримується швидка провідна на 120 Вт. З 4 до 100% я зарядив його за 26 хвилин.
Не любите Samsung і Сяомі? Тоді саме час подивитися на смартфони від realme . За останні пару років компанія почала випускати справді гарні апарати, які радують не лише своєю начинкою, а й зовнішнім виглядом. Наприклад, зверніть увагу на realme GT3. Тут ви знайдете великий OLED екран на 6,74 дюйми з частотою оновлення 144 Гц , потужний процесор Snapdragon 8+ Gen1 та 16 ГБ оперативної пам’яті. Виробник не став розмінюватися на дрібниці і відразу поставив в апарат великий обсяг ОЗУ. До речі, аналогічно надійшли і з накопичувачем. 1 ТБ пам’яті буде доступний відразу. Жодних проміжних версій.
Єдине, що трохи засмутило, то це набір камер. До основної немає жодних претензій. Це модуль на 50 МП з оптичною стабілізацією . Він дозволить робити якісні знімки та знімати чудові відео. А ось 8 МП суперширик та макро заглушка на 2 МП навряд чи захочеться використати. Якщо тільки за ідеального сонячного світла. Ну а кілер-фічею цього апарата стала комплектна зарядка на 240 Вт . Автор AndroidInsider.ru Герман Вологжанін докладно розповідав про те, скільки часу необхідно realme GT3 до повної зарядки. Обов’язково ознайомтеся із цим матеріалом, якщо смартфон вам сподобався.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…