Компанія Xiaomi заслужено посідає одне з провідних місць з продажу смартфонів – девайси бренду не тільки коштують дешевше за конкурентів, а й володіють гідними специфікаціями. У 2023 році бренд випустив купу крутих моделей – ми зібрали найкращі з них у цьому пості.
Важливо: всі ціни вказані на момент складання замітки і для Москви – жителі інших регіонів можуть переключитися на столицю і перевірити можливість оформлення доставки.
Xiaomi Redmi Note 12 4G
Один із найбільш збалансованих бюджетників на ринку. Чим він крутий? Перш за все, екраном – попри низький прайс гаджет отримав крутий 120-герцовий AMOLED-екран на 6.67 дюйма з роздільною здатністю Full HD+ і піковою яскравістю 1200 ніт. З продуктивністю теж все гуд – “двунашка” базується на енергоефективному чипі Snapdragon 685, потужності якого більш ніж достатньо для запуску ігор на мінімалках. Фотоможливості пристрою теж радують – смарт обладнаний непоганими камерами на 13 і 50+8+2 мегапікселів, здатними видавати пристойні фото і відео при достатньому освітленні.
З інших ніштяків – акумулятор на 5000 мАг з підтримкою 33-ватного адаптера, окремий слот microSD, NFC-модуль, захист IP53, ІЧ-порт і 3.5-мм мініджек для навушників. Супердоступний варіант, який можна сміливо брати і як основний девайс.
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G
Тотально недооцінений середняк з крутим для свого сегмента залізом, що дістався до ринку в березні 2023 року. За свої гроші девайс пропонує користувачеві крутий 120-герцовий OLED-дисплей на 6.67 дюйма з передачею кольорів 1 мільярд кольорів, оптимальний для середнього геймінгу чип MediaTek Dimensity 1080 і акумулятор на 5000 мАг з підтримкою надшвидкої зарядки на 67 Вт.
Не можна не похвалити й оптику “прошки” – у ній встановлені непогана 16-мегапіксельна фронталка і блок із трьома модулями на 50+8+2 мегапікселів з оптостабом у головного датчика. Для зйомок при хорошому освітленні саме те. Не забуваємо і про інші фішки у вигляді захисту IP53, стереодинаміків, 3.5-мм мініджека для навушників, NFC-модуля та ІЧ-порту. Хороший за всіма параметрами – можна сміливо брати.
Xiaomi Poco F5
Воістину народний флагман – цей девайс ідеально підійде як рядовим користувачам, так і геймерам. Головна фішка смартфона – топова продуктивність: завдяки потужному чипу Snapdragon 7+ Gen 2 девайс з легкістю справляється як з ресурсовитратними додатками, так і з геймінгом на максималках. Крім того, радує 120-герцовий AMOLED-дисплей на 6.67 дюйма з роздільною здатністю Full HD+, передачею кольору 68 мільярдів кольорів, підтримкою Dolby Vision і HDR10+, а також піковою яскравістю 1000 ніт – найкраще рішення в класі.
До оптики претензій немає – “ефка” отримала надійне комбо камер на 16 і 64+8+2 мегапікселів з оптостабом. Для свого класу девайс знімає адекватно – ніякого чаклунства. Ну і нарешті, все гаразд з автономністю – гаджет обладнаний акумулятором на 5000 мАг з підтримкою 67-ватної зарядки, що дає змогу зарядити його до країв всього за 46 хвилин. Найвигідніший девайс бренду за співвідношенням ціни та якості.
Xiaomi 13T
Свіжий субфлагман, у якого є всі шанси стати бестселером. У чому ж секрет? По-перше, “тешка” може похвалитися шикарним 144-герцовим AMOLED-екраном з роздільною здатністю 1.5K, підтримкою Dolby Vision і HDR10+, а також сліпучою яскравістю в 2600 ніт – ідеальне рішення для комфортного перегляду відео та геймінгу за будь-яких погодних умов. По-друге, працює смарт на чипі MediaTek Dimensity 8200 Ultra, який за потужністю можна порівняти зі Snapdragon 870 – для геймінгу на високих налаштуваннях графіки саме те.
По-третє, не можна не виділити найпотужніше комбо камер на 20 і 50+50+12 мегапікселів з оптостабом у головного датчика і 2-кратним оптичним зумом у телефотооб’єктива. На практиці девайс знімає нітрохи не гірше сьомого “пікселя” – дивимося порівняння тут. Інші спеки теж не підвели – гаджет отримав аккум на 5000 мАг з підтримкою 67-ватного адаптера, стереодинаміки, ІЧ-порт, захист IP68, а також NFC-модуль. Можете брати не дивлячись – цей смарт буде актуальним ще довгий час.
Xiaomi 13 Ultra
Головний камерофон і за сумісництвом один із найдорожчих смартфонів бренду. Чим він такий крутий? Зрозуміло, фотоможливостями – в “ультрі” встановлено 32-мегапіксельну селфі-камеру та унікальний блок, що складається з 50-мегапіксельного основного модуля з лазерним автофокусом і оптостабом, 50-мегапіксельного перископа з 5-кратним оптичним зумом і оптостабом, 50-мегапіксельного телевіка з 3.2-кратним оптичним зумом і оптостабом, а також 50-мегапіксельного ультраширика і ToF 3D-датчика. Укупі з фірмовими алгоритмами від Leica смарт ідеально справляється зі зйомками навіть у найскладніших умовах.
При цьому флагман нітрохи не поступається конкурентам і за іншими параметрами – у нього при собі 6.73-дюймовий AMOLED-екран з неймовірною яскравістю 2600 ніт, топовий чип Snapdragon 8 Gen 2, одразу 12 Гбайт ОЗП у базовому конфігурацію, а також акумулятор на 5000 мАг з підтримкою реактивної зарядки на 90 Вт. Повністю смарт заряджається всього за 35 хвилин. Серед інших ніштяків – бездротова зарядка на 50 Вт, стереодинаміки, NFC-модуль, ІЧ-порт, реверсивна бездротова зарядка і захист IP68. Преміальний варіант для любителів мобільної фотографії.